STRONA GŁÓWNAMalarstwo4 czerwca 2018
Wystawa prac studentów II roku Malarstwa „Rozmowa bez słowa”

W Galerii Wielu Kolorów, ul. Estery 10 od 25 maja do 17 czerwca 2018 można oglądać wystawę studentów z Pracowni Rysunku prowadzonej przez dr Agnieszkę Dacę.

Prezentujemy prace, które są zazwyczaj kartką ze szkicownika – zabieranego na plenery, wystawy, koncerty jazzowe. Rysunki wykonane w różnych technikach to rodzaj dialogu z otaczającym światem, rozmowy za pomocą obrazów. Są to notatki ze spotkań z bliskimi osobami, z ulubionymi dziełami sztuki, a nawet z nieznajomymi, którzy stali się inspiracją do powstania portretu. Małe formaty niekiedy tworzą serie wypełnione tajemniczymi postaciami pojawiającymi się w wyobraźni autora.

W wystawie biorą udział: Kinga BAFELTOWSKA, Jan CHORNIKOWSKI, Maja HANAUSEK, Urszula KAFEL, Jan ŁUPINA, Kinga MROZIK, Klaudia PORZUCZEK, Justyna WIŚNIEWSKA, Mia WRÓBLEWSKA, Aneta ZEMBURA oraz Agnieszka DACA

Zapraszamy na finisaż, który odbędzie się w piątek 15 czerwca o godz. 10:00.