ENG WIRTUALNA UCZELNIA
x
STRONA GŁÓWNA21 lipca 2015
Wyróżnieni studenci kierunku Grafika w roku akad. 2014/2015

 

I r. studia licencjackie

 

Rysunek -dr E. Małysa :         Ksenia Szybist, Ewa Trybuś, Ilona Morek, Karol Szulc

dr A. Sadowska: Magda Kasperczyk, Dominika Tajak, Judyta Czerwińska

 

Formy i działania przestrzenne– prof. M. Wasilewska: Ksenia Szybist, Dominika Tajak,

                                                                                        Sylwia Lonka

 

Podstawy grafiki warsztatowej

Linoryt – prof. J. Jędrysiak:        Dominika Tajak

–          prof. J. Bujnowski :  Ksenia Szybist, Ilona Morek, Agnieszka Kozioł, 

                                       Justyna Wiśniowska

 

Malarstwo – dr S. Wywiórski:    Agnieszka Kozioł, Sylwia Lonka

 

Podstawy projektowania graficznego – mgr M. Lazar: Ewa Trybuś

 

II r. studia licencjackie

 

Rysunek – prof. H. Cader:      Adrian Marchewka, Sasza Malisz, Mikołaj Hartman

–          dr St. Cholewa:   Milena Śmiech, Izabela Gawin, Kajetan Warisch

–          prof. J. Zaborski: Sandra Chojecka

 

Grafika warsztatowa – prof. J. Bujnowski:  Sandra Chojecka, Joanna Dziedziak,

                                                                      Beata Chowaniec, Adam Soroczyński,

                                                                      Wiesław Kasprzyk

– dr W. Sobczyk:       Dominika Godlewska

 

Grafika cyfrowa – mgr M. Lazar:     Agnieszka Porosło, Joanna Dziedziak

–          d hab. A. Panasiewicz:: Aleksandra Korzonek, Mikołaj Hartman,

                                             Dominika Godlewska

 

Fotografia – mgr W. Sowa:      Agnieszka Porosło, Julia Pawłowska 

– mgr M. Stolarska: Aleksandra Korzonek, Sasza Malisz, Andtrzej Kolarski

 

Grafika ilustracyjna –mgr A. Żmijowska:                  Anna Mrożek, Milena Śmiech

-dr M. Niespodziewana-Rados: Sasza Malisz, Andrzej Kolarski

 

Animacja obrazu – mgr P. Liput: Joanna Dziedziak

 

Projektowanie graficzne – dr Marcin Klag: Kajetan Warisch, Anna Mrożek,

                                                                      Joanna Dziedziak, Milena Śmiech,

                                                                      Dominika Godlewska

– mgr P. Paliwoda:   Sandra Chojecka

-mgr A. Zabdyrska: Adam Marchewka, Aleksandra Korzonek

Struktury wizualne – prof. Al. Panasiewicz: Wiesław Kasprzyk, Kajetan Warisch

 


III r. studia licencjackie

 

Rysunek – dr M. Niespodziewana-Rados: Małgorzata Kumorek

–          dr W. Sobczyk:                      Dominika Wilkosz, Karolina Żmuda

 

Grafika –  prof. J. Jędrysiak: Wojciech Zając

 

Fotografia – mgr W. Sowa:                                Magdalena Warzecha, Agnieszka Pióro

Podstawy multimediów – dr D. Rycharski:        Katarzyna Malerant

Projektowanie graficzne – dr B. Sroka-Mucha: Wojciech Zając

– dr M. Klag:              Małgorzata Kumorek, Aleksandra Gut

 

 

I r. studia magisterskie

 

Grafika warsztatowa – prof. J. Jędrysiak:     Hanna Czerwińska, Justyna Kadłubicka

– prof. J. Bujnowski:   A. Pieczarka, Krystian Górowski

– prof. J. Zaborski:      Jagoda Kubiela

– prof. M. Pawłowski: Dorota Książek, Irena Pregler, Monika Orzeł

 

Multimedia    – dr K. Pierzchała:Justyna Kadłubicka, Irena Pregler

 

Fotografia –dr B. Długosz:        Joanna Kowalska

 

Grafika edytorska – dr A. Dutka: Irena Pregler, Dorota Książek, Monika Orzeł,

                                                     Justyna Kadłubicka   

 

Grafika ilustracyjna – dr M. Niespodziewana-Rados: Monika Orzeł

– dr B. Sroka-Mucha:   Dorota Książek, Justyna Kadłubicka