STRONA GŁÓWNA22 kwietnia 2016
Wyjazd do Wieliczki do firmy OTCF — właściciela marki odzieży sportowej 4F.
GR.UP’a zaprasza w najbliższą środę 27.04 na godzinę 10:00 na prezentację do siedziby firmy OTCF. Dojazd własny do stacji Wieliczka Rynek — (rekomendujemy szynobus – odjazd 9:10 ze stacji Kraków Główny do Wieliczka Rynek, czas jazdy 20 min, koszt biletu w cenie komunikacji miejskiej). Tam zbiórka o 9:35 i krótki spacer do siedziby firmy.

W trakcie spotkania dowiecie się jak wygląda praca grafików i projektantów produktu w największej polskiej firmie odzieży sportowej. Specjalną prezentację przygotowuje dla Was dział HR. W tajemnicy powiemy, że firma poszukuje grafików. Bardzo rzadko zdarza się, że tak duże firmy otwierają swoje podwoje przed studentami, więc doceńcie to!

Ilość miejsce jest ograniczona — max 15 osób — prosimy o zapisy przez wysłanie wiadomości o treści ” 4F, swoje imię+nazwisko” na facebooka GR.UP’y: https://www.facebook.com/GRUPa-1688482221408379

Marka 4FUN dziś istniejąca właśnie jako 4F jest sponsorem Kolekcji Olimpijskiej Soczi2014, Rio 2016 i Pyeongchang2018. Co oznacza, że możemy podglądnąć jak idą przygotowania do powstania kolekcji na najbliższe igrzyska do Rio.

www.4f.com.pl

wieliczka_octf