STRONA GŁÓWNA7 marca 2016
WEEKEND PROJEKTOWY 12 marca (sobota)
GR.UP’a Grupa Grafików Projektantów Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na WEEKEND PROJEKTOWY 12 marca (sobota) w godz:11:00–17:00, ul. Podbrzezie 3, sale projektowe na III piętrze.
*******
Przyjdź, zabierz ze sobą kolegę, koleżankę, psa, kota i lunchboxa! Będziemy pracować nad konkretnym zleceniem: projektem logo dla nie-galerii „Szczere Pole”. Będą katalogi, próbniki i dużo rzeczy do inspiracji. Mile widziane zespoły 2–3 osobowe. Nie musisz siedzieć całych 6 godzin. Wpadnij na chwilę, a my gwarantujemy Ci ręce pełne projektowej roboty 🙂
*******
WEEKEND PROJEKTOWY to inicjatywa polegająca na cyklicznych spotkaniach studentów zainteresownych projektowaniem graficznym i pracy nad konkretnymi zleceniami projektowymi. To first aid dla realnych, niekomercyjnych projektów/inicjatyw, które potrzebują wsparcia graficznego. To nie okazja do zarobienia „siana”, ale możliwość wspólnej pracy, uczenia się od siebie nawzajem oraz świadomość robienia czegoś wyjątkowego, z perspektywą wdrożenia i umieszczenia w portfolio. To miejsce dla osób, których pasją jest projektowanie graficzne i które chcą w przyszłości pracować jako projektanci. Dołącz do nas!
wersja HD briefu: https://www.dropbox.com/s/rayxce3y3wvj3hq/weekend_projektowy_poster_rgb.pdf?dl=0
organizacja: GR.UP’a
opieka merytoryczna: Katarzyna Wojdyła