STRONA GŁÓWNA13 kwietnia 2015
TAKIE KOMBINACJE pokaz działań intermedialnych studentów Malarstwa i Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuki UP

wernisaż i pokaz performance: środa 15 kwietnia 2015, godz. 18.00
Galeria Wydziału Sztuki UP, ul. Mazowiecka 43, Kraków
wystawa czynna do 17 kwietnia 2015.

performance:

Sara Kwiatkowska,
Maciej Ptasiński,
Jan Frączek,
s. Halina Jeziorska,
Katarzyna Zaborska

pokaz wybranych prac intermedialnych
z lat 2013 – 2015
TAKIE KOMBINACJE to pokaz performance oraz prezentacja wybranych realizacji studenckich łączących różne media artystyczne powstałych
w latach 2013 – 2015 w ramach zajęć intermedialnych na kierunkach Malarstwo i Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych.
Wystawa dokumentuje pierwsze kroki adeptów sztuki w – często zupełnie nieznanym – artystycznym „świecie po orgii”. W świecie, który fascynuje, ale i niejednokrotnie przeraża ogromem opcji i możliwości. Gdzie niezliczone melanże stale ewoluujących mediów sztuki nakładają się na wielogłos filozoficznych dyskursów. Prezentowane prace są próbami odnalezienia się w sytuacji, w której formy – dotychczas zdające się wyczerpywać definicję sztuki – okazują się jedynie ułamkiem jej prawdziwego obszaru.
TAKIE KOMBINACJE plakat