STRONA GŁÓWNA15 marca 2019
Studenci Wydziału Sztuki na wystawie Międzynarodowego Konkursu Studenckiej Grafiki Projektowej Agrafa 2019

Wśród 83 projektów zakwalifikowanych do wystawy Międzynarodowego Konkursu Studenckiej Grafiki Projektowej Agrafa 2019 organizowanego przez ASP Katowice, znalazło się 9 autorstwa studentów Wydziału Sztuki UP. Autorami wyróżnionych prac są: Wiktor Gromadzki, Dominika Hapka, Kinga Longa, Joanna Ledworuch, Adrian Marchewka, Valeria Marchuk, Ślęczka Aleksandra, Ewa Trybuś (gratulujemy!). Konkurs prezentuje studenckie projekty w kategoriach: identyfikacja wizualna, informacja wizualna, grafika edytorska, krój pisma, strony www / aplikacje / publikacje cyfrowe, animacja powstałe w ostatnich trzech latach. Przegląd ma na celu porównanie programów nauczania poszczególnych uczelni artystycznych, przedstawienie różnorodnych postaw twórczych oraz wyłonienie najbardziej użytecznych, oryginalnych, nowatorskich i inspirujących rozwiązań. Otwarcie wystawy i wręczenie nagród nastąpi 4 kwietnia 2019 o godz 17.00 w Rondzie Sztuki w Katowicach.

Informacje o wydarzeniu: www.agrafa.asp.katowice.pl