STRONA GŁÓWNA31 grudnia 2013
SPOTKANIE AUTORSKIE I WARSZTATY KREATYWNE

WARSZTATY LET_PLAKATSPOTKANIE AUTORSKIE I WARSZTATY KREATYWNE -szczegóły

SPOTKANIE AUTORSKIE I WARSZTATY KREATYWNE Z MAJĄ PARCZEWSKĄ I JANUSZEM BYSZEWSKIM 10-11 STYCZNIA 2014

10 i 11 stycznia 2014 zapraszamy na ABSOLUTNIE WYJĄTKOWE WYDARZENIE! Spotkanie autorskie i warsztaty prowadzone przez Maję Parczewską i Janusza Byszewskiego, którzy są twórcami i kuratorami Laboratorium Edukacji Twórczej Zamku Ujazdowskiego w Warszawie. Miejsca niezwykłego, kreatywnego, inspirującego pokolenia animatorów, edukatorów, pedagogów sztuki i trenerów.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 10 stycznia o g. 14.00 Spotkaniem Autorskim, podczas którego Goście przedstawią historię oraz najważniejsze projekty prowadzone przez Laboratorium Edukacji Twórczej CSW. Spotkanie ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Warsztaty dla studentów zaplanowane są na 10 stycznia (15.30 – 19.30) oraz 11 stycznia (10.00 – 17.00). Mają na celu poszerzenie umiejętności: aktywizacji pracy w grupie, pobudzania zdolności myślenia i działania twórczego, poruszające zagadnienia z zakresu psychopedagogiki twórczości oraz przygotowujące do interaktywnego odbioru i przekazu sztuki. Dodatkowo poruszające podstawowe problemy relacji międzyludzkich, nieporozumień związanych z uprzedzeniami, brakiem tolerancji, stereotypowym sposobem myślenia i działania.

Uczestnicy projektu Sztuka Wymiany mają zagwarantowany udział w warsztatach. Studenci Wydziału Sztuki chcący wziąć udział w nich dodatkowo prosimy o pilny kontakt mailowy lub telefoniczny: studenci@sztukawymiany.com.pl, 607801217.

UDZIAŁ W SPOTKANIU AUTORSKIM I WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY.