STRONA GŁÓWNA8 czerwca 2015
Seminarium prezentujące konkursowe produkcyjne projekty badawcze studentów Wydziału Sztuki i Katedry Informatyki i Metod Komputerowych
Zapraszamy do udziału w seminarium prezentującego konkursowe produkcyjne projekty badawcze. Prezentacja prac studentów odbędzie się w środę 10 czerwca o godz. 10 w sali 514 przy ul. Podchorążych 2.
Program wystąpień:
  1. Tłumacz polskiego języka migowego oczami klienta. Wpływ czynników zewnętrznych zaburzający odbiór komunikatów – Monika Kozub, Mateusz Bartczak, Łukasz Stanek (kierunek Digital Design, Wydział Sztuki)
  2. Sposób prezentacji treści naukowych dla dzieci na przykładzie projektów ilustrowanych – Magdalena Żmijowska, Monika Stolarska, Anna Poduszyńska (studia doktoranckie, Wydział Sztuki
  3. Wpływ reklam wizualnych na bezpieczeństwo ruchu drogowego – Wojciech Baran, Dariusz Burakowski, Mateusz Budyń (specjalność Social Media na kierunku Informatyka, Wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny)

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Kultura w parze z informatyką kluczem do rozwoju gospodarki”.

seminarium-eyetracking_baner