STRONA GŁÓWNAMalarstwo9 grudnia 2019
Program działalności Koła Naukowego w roku akademickim 2019-2020

Skład samorządu koła naukowego w roku akademickim 2019/2020:

Opiekun – dr hab. Marek Batorski

Przewodniczący – Jakub Odziomek, II rok Animacji Kultury w Przestrzeni Społecznej

Zastępca – Maciej Kozłowski, I rok Edukacji Artystycznej

Sekretarz – Tamara Balan, I rok Malarstwa

Galeria – Zlatoslava Halian, III rok Malarstwa

Gablotka – Liubou Pakhamowa, I rok Malarstwa

Skarbnik – Jarosław Bidiuk, III rok Malarstwa

Program działalności Koła Naukowego w roku akademickim 2019-2020:

1. Spotkanie z profesorami Wydziału Sztuki UP prof. Romualdem Oramusem oraz prof. Stanisławem Sobolewskim w ramach programu ,,Pamięć o Czapskim” – Pałac Czapskich.
  2. Konkurs dla studentów- ,,Szkic miesiąca” konkurs odbywa się co miesiąc w ramach wybranego tematu.
  3. Wystawa ,,8 dzień tygodnia” klub studencki ,,Bakałaż”. Udział weźmie grupa Koła Naukowego.
  4. Wigilia Koła Naukowego z profesorami Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej
  5. Motywy Pasyjne – Tyniec, kwiecień.
  6. Wystawa w galerii ,,Na Strychu” (Aleja 29 listopada). Galerie prowadzi nasz absolwent Piotr Babiński)
  7. Warsztaty, wykład oraz wystawa w ośrodku Norwida, Osiedle Górali 5. Projekt dotyczy sztuki Nowej Huty, Awangardy Krakowskiej drugiej połowy XX wieku.
  8. ,, Jajeczko ” z okazji Świąt Wielkanocnych.
  9. Jazz, wystawa malarstwa i rysunku. Jazz Klub Harris- Kraków