ENG WIRTUALNA UCZELNIA
Dyżury wykładowców
  • Łukasz Białkowski (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Poniedziałek 9:00-10:00 i 13:30-14:30, u. Podbrzezie, s. 70A.
    mail: lukasz.bialkowski@up.krakow.pl

  • Beata Cyboran (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Poniedziałek 16.00-17.00, ul. Podbrzezie s.70
    Wtorek 11.30-12.00 i 13.30-14.00, ul. Mazowiecka, s.19
    mail: beata.cyboran@up.krakow.pl

  • Agnieszka Kamrowska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Poniedziałek, godz. 12.00-14.00, Dziekanat ul. Podchorążych 2
    Wtorek, 10.00-12.00, Dziekanat ul. Podchorążych 2
    mail: agnieszka.kamrowska@up.krakow.pl

  • Małgorzata Kaźmierczak (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Wtorek, godz. 14.30-15.30, s. 70a Podbrzezie
    Środa, godz. 16.00-17.00 s. 70a Podbrzezie
    mail: malgorzata.kazmierczak@up.krakow.pl

  • Karolina Kolenda (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Środa, godz. 13.30–14.30, s. 61 lub 70A Podbrzezie
    Czwartek, godz. 10.30–11.30, s. 70A, Podbrzezie
    mail: karolina.kolenda@up.krakow.pl

  • Weronika Plińska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Środa godz. 16.30-17.30 Podbrzezie 70A
    Piątek godz. 16.00-17.00 Podbrzezie 70A
    mail: weronika.plinska@up.krakow.pl

  • Krzysztof Siatka (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Poniedziałek, g. 17-18, ul. Podbrzezie s. 70a
    Wtorek, g. 16-17, ul. Podbrzezie s. 70a
    mail: krzysztof.siatka@up.krakow.pl

  • Bernadeta Stano (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Poniedziałek godz. 13 00 – 13 30 s.70a Podbrzezie
    Piątek godz. 10 30 – 12 00 s.7 Mazowiecka
    mail: bernadeta.stano@up.krakow.pl

  • Sebastian Stankiewicz (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżyr: Poniedziałek godz. 14.30-15.30 s. 61 Podbrzezie
    Czwartek godz. 15-15.30 s. 57, 15.30-16 s. 56 Podbrzezie
    mail: sebastian.stankiewicz@up.krakow.pl

  • Diana Wasilewska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Środa, 16:00 -17:00 Podbrzezie 70 A
    Czwartek 15:00-16:00 Podbrzezie 70 A
    mail: diana.wasilewska@up.krakow.pl

  • Agata Wójcik (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Czwartek, 11.30-12.30 Podbrzezie 70A
    mail: agata.wojcik@up.krakow.pl