ENG WIRTUALNA UCZELNIA
Dyżury wykładowców
  • Łukasz Białkowski (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Czwartek 09:00-10:00 i 11:30-12:30, ul. Podbrzezie, s. 70A
    mail: lukasz.bialkowski@up.krakow.pl

  • Beata Cyboran (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Poniedziałek 12.30-13.30, ul. Mazowiecka
    Poniedziałek 15.00-15.30, ul. Mazowiecka, s. 7
    mail: beata.cyboran@up.krakow.pl

  • Agnieszka Kamrowska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Poniedziałek, godz. 12.30-14.30, Dziekanat ul. Podchorążych 2
    Środa, 9.30-11.30, Dziekanat ul. Podchorążych 2
    mail: agnieszka.kamrowska@up.krakow.pl

  • Małgorzata Kaźmierczak (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Poniedziałek, 11.30-12.30, sala 556, Podchorążych 2
    Czwartek, 17.30-18.30, s. 70a Podbrzezie
    mail: malgorzata.kazmierczak@up.krakow.pl

  • Karolina Kolenda (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Poniedziałek, godz. 14.30–15.30, Mazowiecka, czytelnia
    Czwartek, godz. 12.30–13.30, Podbrzezie, s. 70A
    mail: karolina.kolenda@up.krakow.pl

  • Weronika Plińska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Czwartek godz. 10.00-11.00, ul. Mazowiecka 43 s. 19
    Piątek godz. 9.00-10.00, ul. Mazowiecka 43 s. 19
    mail: weronika.plinska@up.krakow.pl

  • Krzysztof Siatka (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Wtorek, g. 18.30-19.30, ul. Podbrzezie s. 70a
    Czwartek, g. 18.30-19.30, ul. Podbrzezie s. 70a
    mail: krzysztof.siatka@up.krakow.pl

  • Bernadeta Stano (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Poniedziałek godz. 13 00 – 13 30 Mazowiecka s. 12
    Piątek godz. 11 30 – 13 00 s.19 lub 7 Mazowiecka
    mail: bernadeta.stano@up.krakow.pl

  • Sebastian Stankiewicz (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżyr: Poniedziałek godz. 18.00-19.00 s. 3 Podbrzezie
    Czwartek godz. 18.15-19.15 s. 11 Mazowiecka
    mail: sebastian.stankiewicz@up.krakow.pl

  • Diana Wasilewska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Środa, 16:00 -17:00 Podbrzezie 70 A
    Czwartek 15:00-16:00 Podbrzezie 70 A
    mail: diana.wasilewska@up.krakow.pl

  • Agata Wójcik (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    Dyżur: Środa, 9.30-10.30 Podbrzezie 70A
    mail: agata.wojcik@up.krakow.pl