STRONA GŁÓWNA4 grudnia 2018
„Podwórko – co z nim?” – zapraszamy na warsztaty!

Wtorek 11.12.2018, godzina 15.00-17.00, Mazowiecka 43, sala 11.

Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego zaprasza na warsztaty designerskie p.t.: „Podwórko – co z nim?” Odbywają się one w ramach Agendy UNESCO 2030 i moderowane będą przez Rafała Stanowskiego, lidera Grupy Design, która zastanawia się, jak postulaty Agendy można wprowadzić w sferze szeroko rozumianego designu i przestrzeni publicznej. Spotkania są rodzajem kreatywnej burzy mózgów, w czasie której staramy się stworzyć koncepcje możliwe do wprowadzenia w Krakowie. W spotkaniach bierze udział przedstawiciel Instytutu Socjologii Uniwersytetu Śląskiego, który analizuje tematykę od strony socjologicznej. Wnioski ze spotkań zostaną przekazane do Urzędu Miasta Krakowa. Równolegle takie spotkania odbywają się w Katowicach, które są partnerem projektu.

Szczegóły o agendzie 2030 w załączonym pliku.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zgłaszanie się mailowo do dr. Marcina Klaga (marcin.klag@up.krakow.pl).