STRONA GŁÓWNA2 lutego 2016
Przegląd Projektowania Graficznego

Wiemy, że na zajęciach z projektowania graficznego powstają super prace. Wiemy, że wielu z Was poza zajęciami dzióbie fajne projekty dla siebie i swoich pierwszych klientów. Chcielibyśmy to pokazać, bo czujemy mały niedosyt — nie widać tych projektów na co dzień w pracowniach ani na korytarzach, poza tym dawno nie było dużej przekrojowej wystawy, na której ludzie z zewnątrz mogliby zobaczyć jak fajne rzeczy robimy.

Postanowiliśmy zorganizować Przegląd Projektowania Graficznego, wystawę chcemy otworzyć w ramach Wydziału Sztuki w Mieście w czerwcu 2017. Chcemy na wystawie pokazać najlepsze projekty graficzne wdrożone lub koncepcyjne, które reprezentują trzy kategorie: identyfikacja wizualna, plakat i opakowanie. Nie ma narzuconej tematyki. Jest jednak selekcja prac przez jury w maju. Przyjmujemy prace, które powstały w ciągu ostatnich dwóch lat akademickich, czyli 2015/2016 lub 2016/2017.

Przegląd jest otwarty dla wszystkich studentów I i II stopnia studiów. Pełny regulamin Przeglądu jest dostępny na świeżo odpalonej stronie: www.lupa.up.krakow.pl

Formularz zgłoszeń będzie aktywny od 15.04-15.05

Poszperajcie w swojej pamięci i pamięci swoich komputerów, a na pewno znajdziecie coś, co możecie nam przesłać, a my będzmy mogli pokazać ten projekt na wystawie. Planujemy nagrody rzeczowe dla wybranych projektów z każdej kategorii.

Przegląd nazwaliśmy L.UP’a, bo się nam fajnie rymuje z GR.UP’a 😀.

Liczymy na Was i Wasze projekty, bo to one stworzą poziom tej wystawy!