STRONA GŁÓWNA5 lutego 2015
Odkrycie Rynku 2015 – konkurs dla firm studenckich

Od 2 do 22 lutego 2015 r. można zgłaszać firmy studenckie w ramach konkursu Odkrycie Rynku 2015. Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, wyróżnienie innowacyjnych pomysłów na biznes oraz zachęcenie do zakładania start-upów. Zwycięski pomysł może otrzymać do 500 000 zł wsparcia.

Wnioski mogą składać osoby, które aktualnie są studentami lub absolwentami uczelni wyższej. Wnioskodawcy nie mogą mieć ukończonego 26. roku życia.

Procedura konkursowa składa się z dwóch etapów:

• etap I – jury wybierze sześc firm, które najlepiej spełniają przedstawione powyżej kryteria;
  • etap II – wyłonionych sześć firm musi stworzyć filmy promocyjne opisujące działalność firmy, jej plany na przyszłość oraz korzyści wynikające z prowadzenia własnej działalności (filmy będą oceniane przez ekspertów oraz przez fanów profilu Drogowskazy Kariery na facebooku.

Uroczysta gala finałowa konkursu odbędzie się 10 kwietnia 2015 r.

link