STRONA GŁÓWNA31 stycznia 2018
NOTO – Międzynarodowego Konkursu Studenckiego im. Józefa Czapskiego

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam studentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji  NOTO – Międzynarodowego Konkursu Studenckiego im. Józefa Czapskiego odbywającego się w dniach od 14 lutego – 17 kwietnia 2018 roku w Krakowie.

Hasłem przewodnim konkursu jest POCZĄTEK, rozumiany jako: start, młodość, inicjacja, narodziny koncepcji, rozpoczęcie dzieła, liniowa narracja, tajemnica oraz czas będący miarą rzeczy.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Konkursu NOTO www.noto.up.krakow.pl oraz na profilach społecznościach www.facebook.com/noto.notebook
www.instagram.com/noto.notebook

Organizatorem Konkursu jest Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej, Koło Naukowe Kwadrat oraz Fundacja Sztuki Współczesnej NOTO ART.