STRONA GŁÓWNA20 kwietnia 2017
Nocny Maraton Rysunkowy vol.3

Już po raz trzeci grupa studentów grafiki organizuje wspólne rysowania non stop przez 9 godzin w nocy. Inicjatywa zrodziła się 2015 roku i nazywa się Nocny Maraton Rysunkowy. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich studentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Zadaniem uczestników jest zgłoszenie się w zespołach (od 2 do 3 osób), które w nocy z 25/26 maja będą wspólnie tworzyć rysunek dużego formatu. Inspiracją do powstania rysunków będą krótkie teksty literackie, losowo przydzielane każdemu z zespołów w chwili rozpoczęcia Maratonu. Efekt pracy pokażemy na wystawie pomaratonowej w czerwcu.

Ilość uczestników jest ograniczona! Zgłoszenia grup od 20.04 – 07.05.2017

Formularz zgłoszeniowy i szczegóły dostępne na stronie: http://www.facebook.com/nocnymaratonrysunkowy

Nocny Maraton Rysunkowy znalazł się w gronie 10 najlepszych projektów kooperacyjnych studentów wyższych uczelni artystycznych w PL w 2016 roku (wg autorów ko-projektu: www.facebook.com/koprojektasp/)

********