STRONA GŁÓWNA16 maja 2016
Nocny Maraton Rysunkowy vol.2
Nocny Maraton Rysunkowy w tym roku przypada na 19/20 maja.
Startujemy 19 maja o godzinie 18:00, kończymy 20 maja o 3:00 .
W tym roku w maratonie bierze udział 25 studentów podzielonych na osiem grup o nazwach godnych mistrzów:)

Aaaj
Ciućmoki
Dolphin Jumpers
Melepety
Space Sharks
STS
Tercet Egzotyczny
TURBOvelociraptory

*****************************************************

Nocny Maraton Rysunkowy

Studenci Wydziału Sztuki podejmą się zadania rysowania przez 9 godzin w nocy 19/20 maja. Maraton rozpocznie się o godz: 18:00, a zakończy o 3:00 w nocy. Uczestnicy podzieleni na kilkuosobowe grupy będą pracować nad rysunkami dużego formatu (4 x 1,5 m). Inspiracją do powstałych rysunków będą krótkie teksty literackie. Maraton to przede wszystkim okazja do wspólnej dobrej zabawy, ale również zmierzenie się z własnymi umiejętnościami rysunkowymi i presją czasu.

Maraton znalazł się w gronie 10 najlepszych kooperacyjnych projektów studentów wyższych polskich uczelni artystycznych (www.ko-projekt.pl).

nmr_plakat