STRONA GŁÓWNA19 listopada 2018
Laureaci konkursu na logo Polskiego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka

Szanowni Państwo,
Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka oraz Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie mają zaszczyt i przyjemność ogłosić, że po długich dwuetapowych wyborach zostali wyłonieni laureaci konkursu na logo Stowarzyszenia.
Pierwszy etap konkursu odbył się z udziałem komisji Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Komisja w składzie: przewodnicząca – dr hab. Alicja Panasiewicz, prof. UP oraz dr hab. Bartosz Mucha, mgr Barbara Janczak i dr Marcin Klag zakwalifikowała do dalszego etapu prace siódemki studentów: Joanny Brzyskiej, Adriana Grajnego, Wiktora Gromadzkiego, Dariusza Korytkowskiego, Sylwii Lonki, Ilony Morek oraz Katarzyny Stojek.
W kolejnym etapie w komisji wzięli udział członkowie Stowarzyszenia. Po obradach, naradach i konsultacjach, trudnych ze względu na: z jednej strony wysoki poziom artystyczny prac, z drugiej zaś na różnorodność oczekiwań i skojarzeń znaku graficznego z ruchem społecznym, wyłonieni zostali laureaci konkursu.
Niniejszym informujemy, że wyróżnienia otrzymali Panowie Wiktor Gromadzki oraz Dariusz Korytkowski, zaś pierwszą nagrodę i realizację projektu dla Stowarzyszenia wygrała Pani Joanna Brzyska.
Laureatom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy projektów.
Mamy nadzieję, że współpraca naszego Wydziału i Stowarzyszenia rozwinie się z korzyścią dla obu instytucji i osób z nimi związanych.
Organizatorzy.