STRONA GŁÓWNA20 maja 2014
KRAKOWSKI FESTIWAL GRAFIKI I ANIMACJI ARTBUZZ#5

Untitled-1

23-25 maja 2014 w Centrum Dydaktyki AGH w Krakowie odbędzie się 5. edycja Festiwalu ArtBuzz. W tym roku nie może zabraknąć pasjonatów grafiki komputerowej 2D oraz 3D, efektów specjalnych, animacji, filmu, reklamy czy też komiksów. Prelekcje przeprowadzą specjaliści w swoich dziedzinach zarówno z Polski jak i zzagranicy, m.in: Teo Guillem i Carlos, Pardo – dyrektorzy kreatywni Dvein, Jakub Jabłoński -związany z Platige,  tworzy ilustracje, koncepty filmowe, plakaty, postaci i scenografie na potrzeby filmów i gier oraz Marek Madej – concept artysta pracujący w CD Projekt RED.

Tegoroczne wydarzenie będzie 5. odsłoną cyklu otwartych szkoleń i warsztatów z zakresu grafiki, animacji i nowych technologii. Do tej pory najpopularniejsza prelekcja zgromadziła ponad 400 słuchaczy!

Celem konferencji jest umożliwienie każdemu uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach, promocja innowacyjnych dziedzin i rozwiązań, a także aktywizowanie społeczności fascynujących się nowymi technologiami, Internetem i grafiką komputerową. Podczas wydarzenia każdy ma szanse spotkać się z gwiazdami grafiki czy animacji, poznać inspirujących ludzi i wymienić z nimi swoje spostrzeżenia.

Nieodłączną częścią wydarzenia jest konkurs, czyli ArtBuzz Challenge 2014! Temat graficznego wyzwania tej edycji to: SUPERNATURAL.

Więcej informacji można znaleźć tutaj:
FB: www.facebook.com/ArtBuzz/
WWW: www.artbuzz.edu.pl