ENG WIRTUALNA UCZELNIA
Wykaz pracowników
  • Grażyna Borowik-Pieniek (dr hab., prof. UP )

    Katedra Malarstwa Rysunku i Rzeźby
    mail: grazyna.borowik-pieniek@up.krakow.pl

  • Marek Batorski (dr hab.)

    Katedra Malarstwa Rysunku i Rzeźby
    mail: marek.batorski@up.krakow.pl

  • Piotr Jargusz (prof. dr hab.)

    Katedra Malarstwa Rysunku i Rzeźby
    mail: piotr.jargusz@up.krakow.pl

  • Krzysztof Marchlak (mgr)

    Katedra Malarstwa Rysunku i Rzeźby
    mail: krzysztof.marchlak@up.krakow.pl

  • Łukasz Murzyn (dr)

    Katedra Malarstwa Rysunku i Rzeźby
    mail: lukasz.murzyn@up.krakow.pl

  • Małgorzata Olkuska (prof. dr hab.)

    Katedra Malarstwa Rysunku i Rzeźby
    mail: malgorzata.olkuska@up.krakow.pl

  • Romuald Oramus (prof. dr hab.)

    Katedra Malarstwa Rysunku i Rzeźby
    mail: romuald.oramus@up.krakow.pl

  • Jacek Pasieczny (dr)

    Katedra Malarstwa Rysunku i Rzeźby
    mail: jacek.pasieczny@up.krakow.pl

  • Stanisław Sobolewski (prof. dr hab.)

    Katedra Malarstwa Rysunku i Rzeźby
    mail: stanislaw.sobolewski@up.krakow.pl

  • Małgorzata Wielek-Mandrela (dr hab.)

    Katedra Malarstwa Rysunku i Rzeźby
    mail: malgorzata.wielek-mandrela@up.krakow.pl

  • Natalia Kopytko (mgr)

    Katedra Malarstwa Rysunku i Rzeźby
    mail: natalia.kopytko@up.krakow.pl

  • Łukasz Białkowski (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: lukasz.bialkowski@up.krakow.pl
    konsultacje: poniedziałek 13.30-14.30; czwartek 13.30-14.30. Podbrzezie, s. 70A

  • Agnieszka Kamrowska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: agnieszka.kamrowska@up.krakow.pl
    konsultacje: poniedziałek i wtorek 11.30-13.30 Dziekanat – p.179 na Podchorążych 2

  • Karolina Kolenda (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: karolina.kolenda@up.krakow.pl
    konsultacje: środa 15.00–16.00; czwartek 15.00–16.00, Podbrzezie, s. 70A

  • Monika Nęcka (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: neckamonika@poczta.onet.pl
    konsultacje: czwartek 14.45–15.30 sala 61, ul. Pobrzezie 3

  • Krzysztof Siatka (mgr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: krzysztof.siatka@up.krakow.pl
    konsultacje: poniedziałek o 12.30-13.30; czwartek o 14.30-15.30, Podbrzezie, s. 70A

  • Rafał Solewski ( dr hab., prof. UP)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: rafal.solewski@up.krakow.pl
    konsultacje: wtorek 12.30-13.30, ul. Podchorążych 2, sala 539 lub dziekanat Wydziału Sztuki, pokój 179; czwartek 11.30-12.30, ul. Podbrzezie 3, sala 70

  • Sebastian Stankiewicz (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: sebastian.stankiewicz@up.krakow.pl
    konsultacje: wtorek 11.30-12.30; czwartek 18.30-19.30, Podbrzezie, s. 70A

  • Bernadeta Stano (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: bernadeta.stano@up.krakow.pl
    konsultacje: czwartek 17.00-18.00 Podbrzezie sala 70A; piątek 9.45-10.45 Mazowiecka sala 19

  • Diana Wasilewska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: diana.wasilewska@up.krakow.pl
    konsultacje: poniedziałek 17.00-18.00; wtorek 13.30-14.30. Podbrzezie, s. 70A

  • Agata Wójcik (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: agata.wojcik@up.krakow.pl
    konsultacje: czwartek 13.30 – 14.30 – Podbrzezie, s. 70A

  • Anna Wywioł (mgr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: anna.wywiol@up.krakow.pl
    konsultacje: poniedziałek, 14.00-15.00, Podchorążych, s. 540; piątek, 11.30-12.30, Podbrzezie, s. 70A

  • Malwina Antoniszczak (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: malwina.antoniszczak@up.krakow.pl

  • Olga Bardan (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: olga.bardan@up.krakow.pl

  • Renata Brońka (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: renata.bronka@up.krakow.pl

  • Grażyna Brylewska (prof. dr hab.)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: grazyna.brylewska@up.krakow.pl

  • Jan Bujnowski (dr hab., prof. UP )

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: jan.bujnowski@up.krakow.pl

  • Stanisław Cholewa (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: stanislaw.cholewa@up.krakow.pl

  • Monika Chrabąszcz-Tarkowska (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: monika.chrabaszcz-tarkowska@up.krakow.pl

  • Agnieszka Dutka (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: agnieszka.dutka@up.krakow.pl

  • Marta Dziuba (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: marta.dziuba@up.krakow.pl

  • Joanna Krokosz (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: joanna.krokosz@up.krakow.pl

  • Franciszka Jagielak (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: franciszka.jagielak@up.krakow.pl

  • Barbara Janczak (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: barbara.janczak@up.krakow.pl

  • Kornel Janczy (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: lenrok@gazeta.pl

  • Marcin Pawłowski (dr hab., prof. UP)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: marcin.pawlowski@up.krakow.pl

  • Jerzy Jędrysiak (prof.)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: jerzy.jedrysiak@up.krakow.pl

  • Natalia Jurczak (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: natalia.jurczak@up.krakow.pl

  • Anna Juszczak (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: ajuszczak2@o2.pl

  • Marcin Klag (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: marcin.klag@up.krakow.pl

  • Urszula Kowal-Kiraga (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: urszula.kowal-kiraga@up.krakow.pl

  • Dagmara Latała (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: dagmara.latala@up.krakow.pl

  • Magdalena Lazar (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: magdalena.lazar@up.krakow.pl

  • Agnieszka Łukaszewska (dr hab.)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: agnieszka.lukaszewska@up.krakow.pl

  • Marta Niedbał (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: marta.niedbal@up.krakow.pl

  • Małgorzata Niespodziewana-Rados (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: malgorzata.niespodziewana-rados@up.krakow.pl

  • Ewelina Małysa (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: ewelina.malysa@up.krakow.pl

  • Bartosz Mucha (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: bartosz.mucha@up.krakow.pl

  • Monika Natkaniec-Papp (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: monika.natkaniec-papp@up.krakow.pl

  • Marcin Nowak (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: marcin.nowak@up.krakow.pl

  • Alicja Panasiewicz (dr hab., prof. UP)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: alicja.panasiewicz@up.krakow.pl

  • Przemysław Paliwoda (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: przemyslaw.paliwoda@up.krakow.pl

  • Mateusz Rafalski (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: matrafalski@wp.pl

  • Anna Sadowska (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: anna.sadowska@up.krakow.pl

  • Aleksandra Satława (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: aleksandra.satlawa@up.krakow.pl

  • Wojciech Sobczyk (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: wojciech.sobczyk@up.krakow.pl

  • Bogna Sroka-Mucha (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: bogna.sroka-mucha@up.krakow.pl

  • Anna Węgrzyniak (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: anna.wegrzyniak@up.krakow.pl

  • Katarzyna Wojdyła (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: katarzyna.wojdyla@up.krakow.pl

  • Jacek Zaborski (prof. dr hab.)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: jacek.zaborski@up.krakow.pl

  • Jakub Zychowicz (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: jakub.zychowicz@up.krakow.pl

  • Anna Zabdyrska (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: anna.zabdyrska@up.krakow.pl

  • Dominik Lisik (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: dominik.lisik@up.krakow.pl

  • Halina Cader-Pawłowska (dr hab., prof. UP)

    Katedra Multimediów
    mail: halina.cader-pawlowska@up.krakow.pl

  • Piotr Filipiuk (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: piotr.filipiuk@up.krakow.pl

  • Michał Hyjek (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: michal.hyjek@up.krakow.pl

  • Agnieszka Janik (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: agnieszka.janik@up.krakow.pl

  • Justyna Kraszewska (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: justyna.kraszewska@up.krakow.pl

  • Przemysław Liput (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: przemyslaw.liput@up.krakow.pl

  • Mirosław Niesyto (dr)

    Katedra Multimediów
    mail: miroslaw.niesyto@up.krakow.pl

  • Adam Panasiewicz (dr hab.)

    Katedra Multimediów
    mail: adam.panasiewicz@up.krakow.pl

  • Jakub Pierzchała (dr)

    Katedra Multimediów
    mail: jakub.pierzchala@up.krakow.pl

  • Wioletta Sowa (dr)

    Katedra Multimediów
    mail: wioletta.sowa@up.krakow.pl

  • Łukasz Surowiec (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: lukasz.surowiec@up.krakow.pl

  • Daniel Światły (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: daniel.swiatly@up.krakow.pl

  • Marcin Wojciechowski (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: marcin.wojciechowski@up.krakow.pl

  • Jacek Złoczowski (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: jacek.zloczowski@up.krakow.pl

  • Sebastian Wywiórski (dr)

    Katedra Intermediów
    mail: sebastian.wywiorski@up.krakow.pl

  • Beata Długosz (dr)

    Katedra Intermediów
    mail: beata.dlugosz@up.krakow.pl

  • Małgorzata Markiewicz (dr)

    Katedra Intermediów
    mail: malgorzata.markiewicz@up.krakow.pl

  • Krzysztof Kaczmar (mgr)

    Katedra Intermediów
    mail: krzysztof.kaczmar@up.krakow.pl

  • Lech Kolasiński (mgr)

    Katedra Intermediów
    mail: lech.kolasinski@up.krakow.pl

  • Maria Wasilewska (dr hab., prof.UP)

    Katedra Intermediów
    mail: maria.wasilewska@up.krakow.pl

  • Agnieszka Daca (dr)

    Instytut Malarstwa i Edukacji Artystycznej
    mail:

  • Agata Agatowska (dr)

    Instytut Malarstwa i Edukacji Artystycznej
    mail:

  • Małgorzata Kaźmierczak (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail:
    konsultacje: środa 12.30–13.30, Mazowiecka, pokój pracowników; czwartek 12.30–13.30, Podbrzezie, s. 70A lub 3

  • Weronika Plińska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail:
    konsultacje: środa 16.45 – 17.45 na Mazowieckiej w pokoju 21 na II piętrze (pokój pracowników); wtorek 13.00 – 14.00 na Mazowieckiej w czytelni przy sekretariacie

  • Magdalena Żmijowska (mgr)

    Instytut Grafiki i Wzornictwa
    mail:

  • Anna Pichura (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail:

  • Łukasz Roth (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail:

  • Aleksandra Rodobolska (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail:

  • Marzena Kolarz (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail:

  • Paweł Hęciak (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail:

  • Małgorzata Łuczyna (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail:

  • Łukasz Chojnacki (lic.)

    Informatyk
    mail: lukasz.chojnacki@up.krakow.pl