ENG WIRTUALNA UCZELNIA
Wykaz pracowników
  • Grażyna Borowik-Pieniek (dr hab., prof. UP)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: grazyna.borowik-pieniek@up.krakow.pl

  • Łukasz Murzyn (dr)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: lukasz.murzyn@up.krakow.pl

  • Jacek Pasieczny (dr)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: jacek.pasieczny@up.krakow.pl

  • Piotr Jargusz (prof. dr hab.)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: piotr.jargusz@up.krakow.pl

  • Romuald Oramus (prof. dr hab.)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: romuald.oramus@up.krakow.pl

  • Małgorzata Olkuska (prof. dr hab.)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: malgorzata.olkuska@up.krakow.pl

  • Stanisław Sobolewski (prof. dr hab.)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: stanislaw.sobolewski@up.krakow.pl

  • Małgorzata Wielek-Mandrela (dr hab.)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: malgorzata.wielek-mandrela@up.krakow.pl

  • Marek Batorski (dr hab.)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: marek.batorski@up.krakow.pl

  • Agnieszka Daca (dr)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: agnieszka.daca@up.krakow.pl

  • Agata Agatowska (dr)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: agata.agatowska@up.krakow.pl

  • Krzysztof Gil (dr)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: krzysztof.gil@up.krakow.pl

  • Krzysztof Marchlak (dr)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: krzysztof.marchlak@up.krakow.pl

  • Natalia Kopytko (mgr)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: natalia.kopytko@up.krakow.pl

  • Ernest Ogórek (mgr)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: ernest.ogorek@up.krakow.pl

  • Andrzej Najder (mgr)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: andrzej.najder@up.krakow.pl

  • Stanisław Wójcicki (mgr)

    Katedra Malarstwa, Rysunku i Rzeźby
    mail: stanislaw.wojcicki@up.krakow.pl

  • Agnieszka Łukaszewska (prof. UP)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: agnieszka.lukaszewska@up.krakow.pl

  • Marcin Pawłowski (prof. UP)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: marcin.pawlowski@up.krakow.pl

  • Jacek Zaborski (prof. dr hab.)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: jacek.zaborski@up.krakow.pl

  • Jerzy Jędrysiak (prof.)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: jerzy.jedrysiak@up.krakow.pl

  • Jan Bujnowski (dr hab., prof. UP)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: jan.bujnowski@up.krakow.pl

  • Stanisław Cholewa (dr hab.)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: stanislaw.cholewa@up.krakow.pl

  • Agnieszka Dutka (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: agnieszka.dutka@up.krakow.pl

  • Ewelina Małysa (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: ewelina.malysa@up.krakow.pl

  • Małgorzata Niespodziewana-Rados (dr hab.)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: malgorzata.niespodziewana-rados@up.krakow.pl

  • Anna Sadowska (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: anna.sadowska@up.krakow.pl

  • Wojciech Sobczyk (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: wojciech.sobczyk@up.krakow.pl

  • Bogna Sroka-Mucha (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: bogna.sroka-mucha@up.krakow.pl

  • Monika Zawadzka (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: monika.zawadzka@up.krakow.pl

  • Olga Bardan (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: olga.bardan@up.krakow.pl

  • Renata Brońka (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: renata.bronka@up.krakow.pl

  • Anna Juszczak (dr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: anna.juszczak@up.krakow.pl

  • Magdalena Lazar (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: magdalena.lazar@up.krakow.pl

  • Marta Niedbał (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: marta.niedbal@up.krakow.pl

  • Katarzyna Wojdyła (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: katarzyna.wojdyla@up.krakow.pl

  • Mateusz Rafalski (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: mateusz.rafalski@up.krakow.pl

  • Kornel Janczy (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: kornel.janczy@up.krakow.pl

  • Magdalena Żmijowska (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: magdalena.zmijowska@up.krakow.pl

  • Dominika Bobulska (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: dominika.bobulska@up.krakow.pl

  • Paweł Wątroba (mgr)

    Katedra Grafiki Artystycznej i Rysunku
    mail: pawel.watroba@up.krakow.pl

  • Beata Długosz (dr)

    Katedra Intermediów
    mail: beata.dlugosz@up.krakow.pl

  • Sebastian Wywiórski (dr)

    Katedra Intermediów
    mail: sebastian.wywiorski@up.krakow.pl

  • Maria Wasilewska (dr hab., prof.UP)

    Katedra Intermediów
    mail: maria.wasilewska@up.krakow.pl

  • Małgorzata Markiewicz (dr)

    Katedra Intermediów
    mail: malgorzata.markiewicz@up.krakow.pl

  • Małgorzata Łuczyna (dr)

    Katedra Intermediów
    mail: malgorzata.luczyna@up.krakow.pl

  • Lech Kolasiński (mgr)

    Katedra Intermediów
    mail: lech.kolasinski@up.krakow.pl

  • Bartosz Zaskórski (mgr)

    Katedra Intermediów
    mail:

  • Filip Chrobak (mgr)

    Katedra Intermediów
    mail: filip.chrobak@up.krakow.pl

  • Jakub Pierzchała (dr)

    Katedra Multimediów
    mail: jakub.pierzchala@up.krakow.pl

  • Halina Cader-Pawłowska (dr hab., prof. UP)

    Katedra Multimediów
    mail: halina.cader-pawlowska@up.krakow.pl

  • Adam Panasiewicz (dr hab.)

    Katedra Multimediów
    mail: adam.panasiewicz@up.krakow.pl

  • Mirosław Niesyto (dr)

    Katedra Multimediów
    mail: miroslaw.niesyto@up.krakow.pl

  • Wioletta Sowa (dr)

    Katedra Multimediów
    mail: wioletta.sowa@up.krakow.pl

  • Michał Hyjek (dr)

    Katedra Multimediów
    mail: michal.hyjek@up.krakow.pl

  • Przemysław Liput (dr)

    Katedra Multimediów
    mail: przemyslaw.liput@up.krakow.pl

  • Piotr Filipiuk (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: piotr.filipiuk@up.krakow.pl

  • Justyna Kraszewska (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: justyna.kraszewska@up.krakow.pl

  • Łukasz Surowiec (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: lukasz.surowiec@up.krakow.pl

  • Marcin Wojciechowski (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: marcin.wojciechowski@up.krakow.pl

  • Anna Pichura (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: anna.pichura@up.krakow.pl

  • Aleksandra Rodobolska (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: aleksandra.rodobolska@up.krakow.pl

  • Marzena Kolarz (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: marzena.kolarz@up.krakow.pl

  • Paweł Hęciak (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: pawel.heciak@up.krakow.pl

  • Katarzyna Cichecka (mgr)

    Katedra Multimediów
    mail: katarzyna.cichecka@up.krakow.pl

  • Karolina Kolenda (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: karolina.kolenda@up.krakow.pl

  • Rafał Solewski (dr hab., prof. UP)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: rafal.solewski@up.krakow.pl

  • Łukasz Białkowski (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: lukasz.bialkowski@up.krakow.pl

  • Agnieszka Kamrowska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: agnieszka.kamrowska@up.krakow.pl

  • Monika Nęcka (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: monika.necka@up.krakow.pl

  • Sebastian Stankiewicz (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: sebastian.stankiewicz@up.krakow.pl

  • Bernadeta Stano (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: bernadeta.stano@up.krakow.pl

  • Diana Wasilewska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: diana.wasilewska@up.krakow.pl

  • Agata Wójcik (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: agata.wojcik@up.krakow.pl

  • Małgorzata Kaźmierczak (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: malgorzata.kazmierczak@up.krakow.pl

  • Weronika Plińska (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: weronika.plinska@up.krakow.pl

  • Krzysztof Siatka (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: krzysztof.siatka@up.krakow.pl

  • Beata Cyboran (dr)

    Katedra Teorii Sztuki i Edukacji Artystycznej
    mail: beata.cyboran@up.krakow.pl

  • Alicja Panasiewicz (dr hab., prof. UP)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: alicja.panasiewicz@up.krakow.pl

  • Grażyna Brylewska (prof. dr hab.)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: grazyna.brylewska@up.krakow.pl

  • Marcin Klag (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: marcin.klag@up.krakow.pl

  • Dagmara Latała (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: dagmara.latala@up.krakow.pl

  • Bartosz Mucha (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: bartosz.mucha@up.krakow.pl

  • Monika Natkaniec-Papp (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: monika.natkaniec-papp@up.krakow.pl

  • Przemysław Paliwoda (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: przemyslaw.paliwoda@up.krakow.pl

  • Daria Malicka (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: daria.malicka@up.krakow.pl

  • Malwina Antoniszczak (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: malwina.antoniszczak@up.krakow.pl

  • Monika Chrabąszcz-Tarkowska (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: monika.chrabaszcz-tarkowska@up.krakow.pl

  • Marta Dziuba (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: marta.dziuba@up.krakow.pl

  • Joanna Krokosz (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: joanna.krokosz@up.krakow.pl

  • Franciszka Jagielak (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: franciszka.jagielak@up.krakow.pl

  • Natalia Jurczak-Noga (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: natalia.jurczak@up.krakow.pl

  • Urszula Kowal-Kiraga (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: urszula.kowal-kiraga@up.krakow.pl

  • Dominik Lisik (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: dominik.lisik@up.krakow.pl

  • Marcin Nowak (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: marcin.nowak@up.krakow.pl

  • Aleksandra Satława (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: aleksandra.satlawa@up.krakow.pl

  • Anna Węgrzyniak (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: anna.wegrzyniak@up.krakow.pl

  • Anna Zabdyrska (dr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: anna.zabdyrska@up.krakow.pl

  • Jakub Zychowicz (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: jakub.zychowicz@up.krakow.pl

  • Marcin Koterwa (mgr)

    Katedra Wzornictwa i Projektowania Wizualnego
    mail: marcin.koterwa@up.krakow.pl

  • Łukasz Chojnacki (lic.)

    Informatyk
    mail: lukasz.chojnacki@up.krakow.pl