STRONA GŁÓWNA10 grudnia 2015
Grafika Roku wystawa w Tarnowie

Serdecznie zapraszamy na Wystawę Laureatów konkursu na Grafikę Roku ’14, która odbędzie się w najbliższy wtorek, 15 grudnia 2015roku, o godz. 18:00 w Tarnowie przy Rynku 4 do siedziby Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Tarnowskiego.

W marcu tego roku odbyła się I edycja konkursu mająca na celu prezentację i promocję dorobku artystycznego studentów Wydziału Sztuki w dziedzinie grafiki artystycznej. W konkursie zaprezentowano prawie 130 prac oraz nagrodzono pięcioro uczestników. Justynę Kadłubicką, która zdobyła grand prix konkursu oraz Irenę Pregler, Aleksandrę Sklorz, Magdalenę Wanat i Kamilę Turek, które otrzymały równorzędne wyróżnienia. Wystawa laureatów prezentowana w Galerii Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Tarnowskiego stanowi uroczyste zakończenie I edycji konkursu na Grafikę Roku. Zaprezentujemy prace pięciu laureatów konkursu. Będzie to wydarzenie, na którym zobaczymy różne techniki graficzne jak np. techniki trawione, druk cyfrowy czy linoryt oraz ciekawe eksperymenty w zakresie grafiki artystycznej.

Pozdrawiam serdecznie

poster_gr_tarnow_ok