STRONA GŁÓWNA18 kwietnia 2017
GR.UP’a — Grupa Grafików Projektantów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie zaprasza studentów studiów I i II stopnia do zgłaszania prac projektowych do Przeglądu Projektowania Graficznego L.UP’a

Przyjmujemy prace projektowe wdrożone lub koncepcyjne, które reprezentują trzy kategorie: identyfikacja wizualna, plakat i opakowanie. Do Przeglądu mogą być zgłaszane prace, które powstały w ciągu ostatnich dwóch lat akademickich, czyli 2015/2016 lub 2016/2017. Poza kategoriami nie ma narzuconej tematyki. Jest jednak selekcja prac przez jury w maju. Wystawa zakwalifikowanych projektów odbędzie się w czerwcu w ramach tegorocznego Wydziału Sztuki w Mieście. Dla trzech najlepszych projektów zaplanowano nagrody rzeczowe.

Otwarty nabór prac drogą internetową: 15.04–15.05.2017

Pełny regulamin Przeglądu oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: www.lupa.up.krakow.pl

Liczymy na Was i Wasze projekty!

www.lupa.up.krakow.pl

www.facebook.com/grupa.up